Wykonanie usługi

Rozpatrzenie - CNC

nowoczesny, zaawansowany technologicznie

Nowoczesny styl
Z dającą się opanowywać technologią możemy wytwarzać  wysokowartościowe produkty. Do tego używamy nowoczesne programy dla naszych konstrukcji na CNC sterowane obróbkowe centra.

Dzięki naszej wiedzy-specjalistycznej możemy wtrącić w nasze sprzęty huśtawki wagowej , bezpieczne dla dzieci zaokrąglane krawędzie, ergonomiczne siedzenia i trwałe podzespoły są do naszej elementarnej gry wiosną.

Tylko w tym dbałość o szczegóły prowadzi do zadowolonych klientów.
Spielgeräte Agropac

Przede wszystkim bezpieczeństwo

Certyfikaty

Jako producenci sprzętu zabaw dla dzieci, bierzemy odpowiedzialność bardzo poważnie i robimy wszystko, aby zagwarantować maksimum bezpieczeństwa na placu zabaw.

Wymogi międzynarodowych norm urządzenia do placu zabaw są EN1176 :2008-05 starannie utrzymane w budownictwie. Z naszym wieloletnim doświadczeniem place zabaw i sprzęty rekreacyjne, mamy opracowane wewnętrzne standardy jakości na najwyższym poziomie.

System jakości ISO 9001 gwarantuje Agropac, to znaczy, że wysokie standardy zostały wykonane w trakcie procesu produkcji.

Możesz spać spokojnie z czystym sumieniem.

 

Agropac Iso 9001

Wzornictwo

Czysta radość


Wspólnie z naszymi dziećmi, opracowujemy nowe i modne, kolorowe zabawki na wiosnę. Dla nas, ważne jest, aby nasze "maluchy" inspirować w jasnych barwach.

Przyjemność huśtania dla naszych "najmłodszych" rozgrywa się w świecie fantazji  - zanurzają się oni z nami w świat delfinów, w celu odbicia sprężyny, a następnie jeszcze dalej na Wschód Styrii wulkaniczne krajobrazy.

Grzeczne, dotyczące trendu barwy stanowiące tła każdą naszą nową serię, aby rzeczywiście dobrze wyglądać.

 

Wipptier

Odporność na promieniowanie UV

Słońce i deszcz, latem i zimą


Teraz przedstawiamy Państwu sprzęty huśtawki wagowej, które muszą stawiać czoło każdej pogodzie.W sezonie letnim mają Państwo do czynienia z poceniem się - w zimie zaś mają Państwo do czynienia ze śniegiem, lodem i zimnem.

Używamy dla naszych sprzętów wyłącznie wysokowartościowy polietylen. Tylko to tworzywo płyt może trzymać  tym wymogom stan.

  • Żadne rozwarstwienia w porównaniu z drewnem warstwowym
  • Żadna pleśń i grzybowe porośnięcie
  • Żadna absorpcja wilgoci

Nasze gry są gotowe na wiosnę słońce i deszcz, latem i zimą.

Agropac Spielgeräte

Montaż i dostawa

Po prostu to robimy

Zapewniamy optymalną dostawę placu zabaw.Dobrze zapakowane , można zainstalować przy pomocy naszej szczegółowej instrukcji instalacji naszej gry wiosną.

Oczywiście możemy także zamontować go dla Ciebie. Nasi profesjonalni technicy są do Państwa dyspozycji. Prosimy o kontakt z naszym serwisem-Hot-Line 03387/2248-0 - chętnie Państwu doradzimy.

Jeśli pojawi się problem z wandalizmem, można uzyskać u nas części zamienne, gwarantujemy szybko i bez biurokracji części wymienne w najkrótszym czasie.

 

Paketversand Federspielgeräte

Sprężyna huśtawki - Ziemna kotwica

Lekkie jak piórko...

Nasze sprężyny huśtawki z 20 mm stali odpornej na korozję utrzymuje wysokie standardy stałe. Materiały posiadają UV i są odporne na warunki atmosferyczne.

Zakończenia są tworzone, śrutowane i phosfatiert. Wszystkie inne obrazy, etc są Stehlteile feueryerzinkt i są malowane proszkowo. Po prostu jakość.

 

Agropac Feder

Kraj wulkanu

Jesteśmy firmą w styryjskim regionie wulkanu.

79 gmin styryjski kraj wulkanu w południowo-wschodniej Austrii. Wyjątkowa współpraca została nagrodzona wielkiej wizji. To, co zaczęło się w małym regionie Feldbach, dziś jest regionem wyjątkowym. Kraj wulkanu jest laureatem Europejskiej Nagrody Odnowy Wsi. Uczestnictwo obywateli ogólnych i szczegółowych jakości życia charakteryzują kształt regionu wulkanów.

Rzemiosło ma w kraju wulkanu wielką tradycję. Poznajemy wartość regionalnej gospodarki i pracujemy z charakterystyczną wytrwałością życiową, roboczą, pracy i kultury biznesowej.

Przeczytaj więcej o kraju wulkanu na stronie: www.vulkanland.at

Vulkanland Federspielgeräte

Poleć innym tę stronę

Click here to tip a friend about this page!