MODEL-System.01

Modell.01 - HighQualitiy

klejone drewno z modrzewia - przeszklone, przyjazne dla środowiska

Drzewne warianty
Modell.01 - HighQualitiy - klejone drewno z modrzewia - przeszklone, przyjazne dla środowiska

Wykonywanie modelu.01 z modrzewia laserowego

Czapki przykrywające

Agropac Turngeräte

Czapki przykrywające są umieszczone na wszystkich powierzchniach czołowych słupów stanu. Woda nie może przenikać z góry - słup stanu jest więc optymalnie chroniony.

Ochrona drewna z etykietą "produkt ekologiczny"

Agropac Rutschenturm

Wszystkie nasze elementy, urządzenia do zabaw są wykonywane z naturalnego, wykończonego drewna modrzewiowego. Przyjazne dla środowiska o podwyższonym UV. Lakierowanie odbywa się zgodnie z normą europejską EN 71 dostępny z atestem.
Jest wyjątkowo odporny na czynniki atmosferyczne i ma wysoką skuteczność hydrofobową. Na powierzchni półbłyszczącej, przejrzystej, słoje drewna są jeszcze w pełni widoczne.

Słup stanu z modrzewia bez środków konserwujących (kolejowe spoiwo)

Rutschenturm mit Schaukel

Słupy są wykonane z wodoodpornego drewna modrzewiowego zgodnie z normą DIN EN 1052 i ÖNORM En 386. Rodzime drewno modrzewiowe jest używane od zawsze w konstruktywnej budowli drewnianej. Wysoki przekrój poprzeczny postojowych podpór gwarantuje osobną stabilność i trwałość formy. Kanty są zaokrąglone, gładkie i frezowane.

Ziemne systemy kotwiczenia

zibajoče stopnice

Wszystkie nasze gry sprzęty są wydawane ze specjalnie rozwiniętym kotwiczeniem ziemnym. Do krańcowych domagań używa się kotwiczenia przed mielizną. Kotwiczenia te cechują się tym, że mają szczególnie wysoką stabilność i sztywność skrętną. Okrężne kotwiczenia są zintegrowane kompletnie do postojowego słupka. Wykonane z grubej, metalowej, ocynkowanej rury. Kotwiczenia są tak zamontowane w ziemi, aby nie doszło do niebezpiecznego zranienia. Kotwiczenia metalowe, zabezpieczamy w taki sposób, aby z pewnością te urządzenia służyły przez długie lata. Kotwiczenia są umieszczane w fundamencie z betonu, gwarantujemy, że części z drewna nie mają kontaktu z ziemią. Tak więc elewacja kłonic z Morschen jest skuteczna szczególnie w krytycznych porach "dziennych/nocnych".

 

Trwałe dachy

Agropac Rutschenturm

Konstrukcje porządnych dachów, dach trwały odporny na warunki atmosferyczne, chroni wielkie części urządzeń. 
Dachy wykonane są z plastiku, metalu lub gont bitumicznych. Wietrzenie lub przepływ wody jest więc niemożliwe. Oprócz tego nowym elementem jest dach z metalu do rotundowych konstrukcji.

Zgodne z normą PL 1176:2008

Kinderspielturm

Wszystkie nasze sprzęty spełniają normy unijne  EN 1176:2008. We współpracy z Austriackim Stowarzyszeniem Nadzoru Technicznego. Każdy pojedynczy sprzęt jest oznaczony certyfikatem. Tak najbardziej można zagwarantować bezpieczeństwo przy placu zabaw.

Wyjście z poślizgu - jeszcze bardziej bezpieczniejsze

Rutschenturm

Wyjście z poślizgu - jeszcze bardziej bezpieczniejsze

Zupełnie nowo zaprojektowane wyjście poślizgu odpowiada nowej normie EN 1176. Z nowo rozwijanymi poślizgami staje się bezkrytyczne to, że zakres wyjścia tak kształtuje poślizg, że żadne boczne otwory nie powstają pomiędzy postojową podporą i zjeżdżalnią.

Poręcze z metalu

Balanciergerät

Poręcze na mostach ruchomych i mostach wiszących są wykonane z metalu. Okrągłe, ocynkowane i malowane rury pokryte są prochową warstwą, stają się rozwiniętymi elementami łańcucha wyposażone tak, aby chronić nawet najmniejsze dłonie dziecka przed urazami. Ponadto, okrągłe rury nie są do "wspinania", a więc odpowiada w pełni normie.

Ziemne, antypoślizgowe elementy

Sicherheit am Spielplatz

Wszystkie ziemne elementy wykonane z płyty, powlekane są żywicą fenolową. Są to struktury skubane także przy deszczu nie ślizgające się i skrajnie pogodowo trwałe. Odporne na warunki atmosferyczne.

Łańcuchy i śruby

Agropac Schaukel

Przy siedzeniach huśtawek, ruchomych mostach, wiszących mostach itd. montujemy tylko drobne łańcuchy. Wszystko zgodnie z normą. Łańcuchy są ocynkowane.

Figlarne elementy ścian

bunter Spielturm

Nowe ścienne elementy. Udowadniamy, że bezpieczeństwo może być, także kolorowe. Ściany boczne z wesołymi zwierzęcymi motywami, wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego-/albo HPL-płyty (CNCgefräst). Metalowe tyczki -kratowe, kraty ścian są galwanizowane i lakierowane, pokryte warstwą cynkowaną i prochową jak i również ściany z motywami gier, funkcjami takimi jak gra w piłkę, auto z kierownicą albo sklepem. Dlatego, że każdy osobiście poczuje przyjazną atmosferę.

Uchwyty

Rutschenturm

Wszystkie uchwyty, poręcze, listwy bezpieczeństwa i metalowe części są wykonane ze stali nierdzewnej, ocynkowanej kąpielowo i malowane proszkowo.

Liny

Kinderspielturm

Wspinaczka sieci składa się z liny Herkulesa, z stali o wysokiej wytrzymałości. Złączki są ocynkowane. Liny są wytrzymałe, odporne na promienie UV i owinięte przez liny polipropylenowe. Połączenia kablowe są wykonane z opatentowanych elementów PP, odporne na wpływy atmosferyczne i chemikalia.

Łożyska i huśtawki

Schaukel

Elementy konstrukcyjne wykonane z drewna modrzewiowego klejonego wielowarstwowo, przez DIN 1052 i ÖNORM EN 386, wodoodporne, są wykorzystywane do wychylenia belki huśtawki . Górna belka łączona ze stojakami jest pokryta warstwą malowaną proszkowo, łożyska metalowe są wiązane. Nasze huśtawki są długotrwałe. Mają wysokiej jakości specjalne INA-tulei łożyska i nie wymagają konserwacji.

W górę

Poleć innym tę stronę

Click here to tip a friend about this page!