MODEL-System.03

Modell.03 - Bazowy program

Drewno sosnowe - poddane obróbce pod ciśnieniem

Drzewne warianty
Modell.03 - Bazowy program - Drewno sosnowe - poddane obróbce pod ciśnieniem

Cechy modelu.03 – lite drewno sosnowe impregnowane ciśnieniowo

Czapeczki pokrywające

Czapki przykrywające są umieszczone na wszystkich powierzchniach czołowych słupów stanu. Woda nie może przenikać z góry - słup stanu jest więc optymalnie chroniony.

Ochrona drewna

Po obróbce drewna następuje impregnowanie ciśnieniowe, które ma na celu zwiększenie ochrony drewna m.in. podczas mocowania śrubami.

Ziemne systemy kotwiczenia


Wszystkie nasze urządzenia do zabawy dostarczane są wraz ze odpowiednio rozwiniętym systemem ziemnego kotwiczenia. W wyjątkowych przypadkach można wykorzystać dwupowłokowe płaskie kotwy. Cechuje je szczególnie wysoka stabilność i sztywność skrętna. Okrężne kotwy są zintegrowane kompletnie z słupem. Wykonane z grubej, metalowej, ocynkowanej rury kotwy są tak zamontowane w ziemi, aby nie doszło do niebezpiecznego zranienia. Kotwy metalowe, zabezpieczamy w taki sposób, aby z pewnością te urządzenia służyły przez długie lata. Kotwy umieszczane są w fundamencie z betonu, gwarantujemy, że części z drewna nie mają kontaktu z ziemią.

Trwałe dachy


Odpowiednie konstrukcje dachów, dachy trwałe odporne na warunki atmosferyczne mają na celu ochronę dużych części zestawów wieżowych. Dachy wykonane są z plastiku, metalu lub gont bitumicznych. Wietrzenie lub przepływ wody są więc niemożliwe.

Zgodnie z normą EN 1176:2008


Wszystkie nasze urządzenia spełniają normy unijne EN 1176:2008. We współpracy z Austriackim Stowarzyszeniem Monitoringu Technicznego każde urządzenie jest oznaczony certyfikatem. W ten sposób zagwarantowane jest bezpieczeństwo naszych maluchów na placu zabaw.

Wyjście z poślizgu – jeszcze bezpieczniej


Zupełnie nowo zaprojektowane wyjście z poślizgu odpowiada normie EN 1176. Z nowo rozwijanymi poślizgami staje się bezkrytycznie jasne to, że zakres wyjścia tak kształtuje poślizg, że żadne boczne otwory nie powstają pomiędzy postojową podporą i zjeżdżalnią.

Łańcuchy i śruby


Przy siedziskach huśtawek, ruchomych mostach, wiszących mostach itd. montujemy tylko drobne łańcuchy. Wszystko zgodnie z normą. Łańcuchy są również cynkowane ogniowo.

Uchwyty


Wszystkie uchwyty, poręcze, listwy bezpieczeństwa i metalowe części są wykonane ze stali nierdzewnej, ocynkowanej kąpielowo i malowanej proszkowo

Liny


Wspinaczka sieci składa się z liny Herkulesa, z stali o wysokiej wytrzymałości. Złączki są ocynkowane. Liny są wytrzymałe, odporne na promienie UV i owinięte przez liny polipropylenowe. Połączenia kablowe są wykonane z opatentowanych elementów PP, odporne na wpływy atmosferyczne i chemikalia.

Łożyska i huśtawki


Nasze huśtawki są długotrwałe. Mają wysokiej jakości specjalne INA-tulei łożyska i nie wymagają konserwacji.

Nach oben

Poleć innym tę stronę

Click here to tip a friend about this page!