Porady

Agropac-Porady
kompetentna porada w wszystkich kwestiach

4 Kroki w celu optymalnego planowania:

 • Ocena potrzeb:
  Kto będzie bawić się głównie na placu zabaw? Przy ukształtowaniu i zarządzeniu sprzętów należy wziąć pod uwagę fizyczne, umysłowe, a także wspólne potrzeby użytkowników.
 • Planowanie:
  Dzięki naszemu doświadczeniu mamy możliwość z przyjemnością zaoferować Państwu planowanie projektu. W przypadku dużych systemów, korzystne jest, aby było określone na podstawie 3D-rysunku, pozycjonowanie oraz ogólne wrażenia z gry lub rekreacji..
 • Montaż:
  Nasi montażowi technicy pójdą na budowę i na życzenie wykonają kompletny montaż urządzeń.Własne floty pojazdów i żurawie samochodowe są gwarancją na to, że koszty instalacji mogą być tak niskie, jak to jest możliwe.
 • Otwarcie - Biuro Obsługi Klienta:
  Nic nie sprawia takiej przyjemności, kiedy widzimy, że ​​klient jest szczęśliwszy niż uśmiechnięte i szczęśliwe dzieci czekające na uroczystości otwarcia. To dzieci nie mogą się doczekać wreszcie pozwolenia zabawy na "swoim" placu zabaw.
  Klient ma również gwarancję najlepszych, ustanowionych przepisach dla bezpieczeństwa użytkowników. Nie może mieć żadnych zmartwień w zakresie ochrony i konserwacji sprzętu. Nasz zespół usług i nasze części zamienne gwarantują, że klient może spać spokojnie.

Poleć innym tę stronę

Click here to tip a friend about this page!